Červenec 2013

Daniel bude v druhé sérii A Young Doctor's Notebook

23. července 2013 v 14:14 | Petra |  Projekty DR
Daniel Radcliffe se opět připojí k Jonu Hammovi v druhé sérii A Young Doctor's Notebook. Natáčení by mělo započít někdy na konci léta. Daniel v současné době exceluje v divadelní hře The Cripple of Inishmaan, a to až do srpna - takže natáčení by mohlo začít někdy v září, ještě předtím než se Dan vrhne na natáčení Frankensteina.

A mimochodem Daniel dnes slaví své 24. narozeniny! Takže Dane: hodně štěstí, zdraví, úspěchů a spousty dalších skvělých rolí!

Rupert v photoshootech pro The Hunger Magazine a FHM

22. července 2013 v 13:24 | Petra |  Fotky, photoshooty RG
Rupert Grint nafotil dva nové photoshooty, a to pro The Hunger Magazine a FHM. Z toho prvně jmenovaného, který pravděpodobně nafotil Rankin, si můžete prohlédnout 15 fotografií.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Na fotky z photoshootu pro FHM si ještě budeme počkat. Zatím máme k dispozici jen tyto tři fotky. Na té třetí můžete Ruperta vidět s fotografem Neilem Bedfordem.
image host image host image host

Helena v novém photoshootu

21. července 2013 v 19:35 | Petra |  Helena Bonham Carter
Helena Bonham Carter zapózovala Gregu Williamsi a nafotila s ním nový photoshoot pro bulharský magazín Жената днес (Woman Today).

image host image host image host image host image host image host image host

První trailer k The Fifth Estate

19. července 2013 v 22:05 | Petra |  Ostatní TCast
Jméno Julian Assange je vám všem jistě známe. Zakladatel webové stránky WikiLeaks, která zvěřejňuje významné a utajované vládni dokumenty. Někteří ho pokládají za vizionáře, jiní za zrádce. A to je vlastně hlavním myšlenkou filmu The Fifth Estate, ke kterému se objevil první trailer. Podle režiséra Billa Condona se vůbec nejedná o film proti WikiLeaks, naopak oslavuje myšlenku této stránky a její obrovský potencionál.
V hlavní roli se představuje výborný herec Benedict Cumberbatch, kterého můžete znát ze seriálu BBC Sherlock (pokud jste neviděli, rychle to napravte), nového Star Treku, Tinker Tailor Soldier Spy nebo třeba War Horse. Jako Assangeův kolega Daniel Domscheit Berg se objevuje Daniel Brühl. Ve filmu se také můžeme těšit na Davida Thewlise, jenž se zhostil role Nicka Daviese, investigativního novináře.
Podle traileru film vypadá opravdu lákavě a nezbývá, než si v kalendáří zaškrtnout datum 17. října, kdy se film objeví v našich kinech.


Daniel v novém photoshootu pro magazín Financial Times Weekend

15. července 2013 v 22:58 | Petra |  Fotky, photoshooty DR
Pro nové číslo magazínu Financial Times Weekend nafotil Daniel Radcliffe s Thomem Atkinsonem nový photoshoot. A vy si z něj můžete prohlédnout první čtyři fotografie.

image host image host image host image host

JK Rowling napsala román pod falešným jménem

14. července 2013 v 14:26 | Petra |  J. K. Rowling
JK Rowling vydala tento duben kriminální román, ovšem pod pseudonymem - Robert Galbraith. Kniha The Cuckoo's Calling se na pultech knihkupectví objevila 30. dubna a do současné doby bylo prodáno 1500 kopií, ale Amazon informoval, že od odhalení skutečného autora, prodeje vzrostly o 500 000%.
"Doufal jsem, že toto tajemství udržím co nejdéle, protože Robert Galbraith byl tak osvobozující zážitek. Bylo úžasné, vydat něco bez humbuku a očekávání a čistá radost, získat zpětnou vazbu pod jiným jménem."
Ve starších rozhovorech Joanne říkala, že po Harry Potterovi chtěla vydávat další knihy pod jiným jménem.
Galbraith byl považován za bývalého vyšetřovatele v Královské vojenské policii, který opustil ozbrojené síly v roce 2003, aby pracoval v civilním bezpečnostím průmyslu. Jeden z recenzentů reagoval na debut tohoto spisovatele jako "jiskřivý debut". Jiný obdivoval autorovu schopnost popsat ženské oblečení. Autor kriminálních románů Peter James řekl The Sunday Times: "Myslel jsem si, že to bylo dílo velmi zkušeného spisovatele a ne debutanta."
Poté co přijde díky mině v Afghánistánu o nohu, Cormoran Strike sotva přežívá jako soukromý detektiv. Zbývá mu jeden klient a potřebuje peníze. Také se právě rozešel se svojí dlouholetou přítelkyní a žije ve své kanceláři.
Do dveří ale vejde John Bristow a přináší s sebou úžasný příběh: jeho sestra, legendární supermodelka Lula Landry, které přátelé říkají Cuckoo (Kukačka), zemřela před několika týdny. Policii to uvádí jako sebevraždu, ale John tomu nevěří. Případ vrhá Cormorana do světa multimilionářských krásek, milenců z rokcových kapel, a zoufalých designerů a zavádí ho do každého druhu potěšení, svádění, svůdnosti a klamání, které je lidem známo.
Možná si ymslíte, že znáte detektivy, ale nikdy jste se nesetkali s takovým jako Strike. Možná si myslíte, že znáte bohatství a slávu, ale nikdy jste jí neviděly v rámci vyšetřování, jako je tohle.
Knihu si můžete koupit na amazon.com nebo amazon.co.uk.
Na další knize o Cormoranu Striku od Roberta Galbraitha se již pracuje a vydána by měla být příští rok.

Emma ve Vídni

14. července 2013 v 13:33 | Petra |  Akce, Candids EW
Emma Watson se ve Vídni účastnila svatby své dlouholeté kamarádky módní stylistky Caroliny Sieber. Díky fanouškům, kteří ji v hlavním měste Rakouska vyfotili, si můžeme prohlédnout první fotky. A to nejen ze svatby samotné, ale i z předsvatební oslavy, odjezdu z hotelu Sacher a procházky po Vídni s Derekem Blasbergem. Na svatbu si Emma oblékla šaty označky Carven a boty Gianvito Rossi.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Rupert na Goodwood Festival of Speed

13. července 2013 v 16:02 | Petra |  Akce, Candids RG
Rupert Grint se včera zúčastnil Goodwood Festival of Speed. Níže se můžete podívat na fotky Ruperta s fanoušky z prvního dne této motoristické zahradní párty, konané v Západním Sussexu.

image host image host image host image host

Trailer k filmu Wasteland

10. července 2013 v 21:51 | Petra |  Ostatní TCast
Na iTunes byl včera zveřejněn oficiální trailer k kriminálnímu dramatu Wasteland. Ve filmu se můžeme těšit na Timothy Spalla a Matthewa Lewise. Premiéru si film odbyde 26. července v New Yorku.


Nový photoshoot Emmy a Sofie Coppola

10. července 2013 v 21:48 | Petra |  Fotky, photoshooty EW
Brian Harkin pořídil nový photoshoot s Emmou Watson a režisérkou Sofií Coppola. Níže se můžete podívat na první tři zveřejněné fotografie.

image host image host image host