Květen 2013

Bradavice v Pottermore pro PlayStation

30. května 2013 v 17:07 | Petra |  Pottermore
Pottermore pro PlayStation 3 představilo nové části kouzelnického světa, včetna Bradavic a Prasinek. Ti, kteří vlastní PlayStation 3 budou moci prozkoumat školu, vstoupit do společenských místností své koleje, naučit se kouzla a propojit se s účtem na Pottermore.


Blog

27. května 2013 v 14:59 | Petra |  Blog
PŘEDNASTAVENO
Blog. Proč jsem si ho vůbec založila? Přišlo to vlastně tak nějak samo. Jak jsem se začala o herce, štáb a obecně Harryho Pottera více zajímat, hledala jsem nové informace a novinky. A tak nějak jsem si řekla, proč si nezaložit blog? Už předtím jsem nějaké měla, ale to byly takové ty mišmaše plné nesmyslů.
Vůbec jsem nečekala, že s blogem tak dlouho vydržím (už to jsou skoro dva roky!). Nebudu zapírat, že krize už nějaké byly, ale vždycky jsem si našla cestu zpět.
A jelikož mi prostě jedne nestačí, založila jsem si na začátku tohoto roku další → i-am-sherlocked.blog.cz. Ten je o Sherlockovi a hlavních hercích z tohoto brilantního seriálu britské BBC - Benedictu Cumberbatchovi a Martinu Freemanovi. Tenhle blog mi vlastně připomněl jaké to je, začínat. Jedinými návštěvníky jste na začátku vy a vaši přátelé. Ta radost z prvních komentářů a spřátelených blogů u mě přetrvává dodnes.
Blog je pro mě koníček. Jen je mi někdy opravdu hrozně líto, že vás neznám osobně.

A jak jste se k blogu dostali vy? Co vás připomnělo kliknout na tlačítko Založit nový blog?

Zase jedu pryč

26. května 2013 v 16:54 | Petra |  Blog
Opět jedu pryč, ale už to rozhodně není tak velkolepé jako na začátku tohoto měsíce. Je to jenom na tři dny, od 27.5.-29.5. (tedy ve středu už tady asi budu). Jedná se o třídní výlet, jedeme do Velké Úpy.

Připravila jsem další jakousi ehm úvahu. Tentokrát je to na téma Blog.

Tom si zahraje v sérii Full Circle

25. května 2013 v 16:02 | Petra |  Tom Felton
Tom Felton se objeví ve své první americké televizní sérii, která nese jméno Full Circle. Zahraje si po boku působivého hereckého obsazení: Minka Kelly, Julian McMahon, David Boreanz, Keke Palmer, Devon Gearhart, Billy Campbell, Kate Walsh, Noah Silver, Ally Sheedy, Cheyenne Jackson a Robin Weigert.
Každá epizoda se bude odehrávat v restauraci, kde mezi sebou budou mít rozhovor dvě postavy. Jedna z postav povede v dalším díle rozhovor s jinou, a ta v dalším díle s další a takhle to bude pokračovat až do finální epizody. Tom hraje postavu jménem Tim, anglického studenta na výměnném pobytu. A rozhovor bude mít se svojí láskou Bridgette.
Natáčení započne na začátku tohoto léta a vysílat se bude na podzim na DirectTV.

Bonnie na filmovém festivalu v Cannes

24. května 2013 v 19:10 | Petra |  Bonnie Wright
Bonnie Wright se na filmovém festivalu v Cannes zúčastnila charitativní akce amfAR's 20th annual Cinema Against AIDS.
Níže se můžte podívat na fotky z této akce, konané včera večer ve francouzském Hotel du Cap-Eden-Roc.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Nový photoshoot Daniela pro The Daily Telegraph

24. května 2013 v 18:56 | Petra |  Fotky, photoshooty DR
Daniel Radcliffe poskytl rozhovor The Daily Telegraph, kde promluvil o tom, jak Harry Potter ovlivnil jeho život - dokonce i teď během propagace hry londýnského West Endu, The Cripple of Inisham. Dan také zmínil The F World, Horns a Klill Your Darlings. Níže si můžete přečíst úryvky z rozhovory a také se podívejte na nový photoshoot od Andrewa Crowleyho.

"Ta nejbáječnější věc je to, když za vámi přijdou lidé a řeknou 'Děkuji Ti za mé dětství.', což mě stálé ohromuje, ake je to velmi příjemné. Když lidé řeknou 'Jaké to je být spojen s tak velkou sérií?' já říkám 'Je to velmi jednoduché, když je Vaše série něco, co je tak milované'"
"Měl jsem úžasnou dekádu. Jenom se musím ujistit, že budu mít dobrou i tu další. Pro mě je to všechno o dlouhověkosti."

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Stills a plakáty k The Lone Ranger

22. května 2013 v 16:21 | Petra |  Helena Bonham Carter
Níže se můžete podívat na šest nových stills a plakátu k dobrodružnému westernu The Lone Ranger. Ve filmu, který nese český název Osamělý jezdec, se objevují kromě Heleny Bonham Carter další herecká esa: Johny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Ruth Wilson a další.

image host image host image host image host image host image host

Nový klip z This is the End

20. května 2013 v 18:40 | Petra |  Projekty EW
Emma Watson se objevuje v novém klipu k apokalyptické komedii This is the End. Emma, které ve filmu hraje sama sebe, v klipu vysvětluje hlavním postavám, jak se jí až dosud podařilo přežít.


Daniel u Grahama Nortona

18. května 2013 v 18:07 | Petra |  Ostatní DR
Daniel Radcliffe byl hostem The Graham Norton Show, která byla odvysílána včera na BBC1. Hlavně mluvil o divadelní hře The Cripple of Inishmaan, slovo ale také padlo o Horns a Kill Your Darlings. Dalšími hosty byli: Isla Fisher, Baz Luhrmann, Ed Byrne a Wretch 32.


image host image host image host image host image host image host

Emma v show Le Grand Journal

18. května 2013 v 18:00 | Petra |  Akce, Candids EW
Emma Watson se včera v rámci filmového festivalu v Cannes, kde propaguje film The Bling Ring, navštívila show Le Grand Journal. Záznam celého rozhovoru naleznete zde. Plus se ještě níže můžete mrnout na další rozhovor s Emmou a režisérkou filmu Sofií Coppola.


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host