Duben 2013

Bonnie a Matthew ve WB Studio Leavesden

30. dubna 2013 v 16:27 | Petra |  Ostatní TCast
Už jsem Vás o tom informovala v sobotu - princ Harry, vévoda a vévodkyně z Cambridge navštívili The Making of Harry Potter. Nyní se objevily další čtyři fotografie s Bonnie Wright a Matthewem Lewisem, kteří se této akce účastnili také.

image host image host image host image host

2013 Laurence Olivier Awards

29. dubna 2013 v 20:47 | Petra |  Ostatní TCast
Včera se konalo v londýnském Royal Opera House slavnostní předávání 2013 Laurence Olivier Awards. Oceňováni je to nejlepší z produkce West Endu. Na červeném koberci se objevili i tři Harry Potter herci: Daniel Radcliffe, Helen McCrory s manželem a Imelda Staunton. Daniel dokonce předával i jednu z cen, a to cenu Nejlepší herečka pro Helen Mirren za ztvárnění Alžběty II. ve hře The Audience.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
image host image host
více fotografií najdete zde

Bonnie na otvíracím večírku Vogue Festival

29. dubna 2013 v 20:33 | Petra |  Bonnie Wright
Bonnie Wright v neděli navštívila otvírací večírek Vogue Festival, který se konal v londýnském Southbank Centre, ve spolupráci s Vertu.

image host image host image host

Emma v Londýně

29. dubna 2013 v 20:28 | Petra |  Akce, Candids EW
Emma Watson byla minulý týden v Londýně spatřena se svými kamarádkami. 25. dubna se po ulicích západního Londýna procházela se sovu spolubydlící Amy Vaver a o pár dní později s vizážistkou Charlotte Hayward.
image host image host image host image host image host image host
více zde
image host image host image host image host image host image host
více zde

Královská rodina v The Making of Harry Potter

27. dubna 2013 v 12:13 | Petra |  Parky, výstavy, studia
Včera ráno bylo Warner Bros Studio Tour London - The Making of Harry Potter poctěno opravdu speciální návštěvou. Do Leavesdenu zavítaly členové královské rodiny: princ Harry a vévoda a vévodkyně z Cambridge.
Královská rodina se ve studiu setkala s JK Rowling, režiséry Davidem Yatesem a Mikem Newellem, producentem Davidem Heymanem a herci Matthewem Lewisem a Bonnie Wright.
"Dnešek byl skvělý. Bylo mi řečeno, že přijdou, a že se setkám s Williamem, Kate a Harrym, což bylo fantastické." Matthew Lewis

Vy si níže můžete pustit video a prohlédnout fotky a zjistit, co všechno královslá rodina viděla.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

EDIT:

Daniel v Empire Magazine

26. dubna 2013 v 19:51 | Petra |  Magazine scans DR
Poté, co získal Daniel Radcliffe na 2013 Jameson Empire Awards odnesl cenu Empire Hero, objevil se spolu s dalšími vítězi na stránkách magazínu Empire.
"Cílem je, abych se stal hercem, spíše než jednou postavou. Myslím, že se to začíná dít. Myslím, že je důležité být sám pro sebe tím největším kritikem, protože tímto způsobem se budete snažit zlepšit. Ale je důležité to krotit tím, že si budete schopní dát zásluhu za něco s čím jste spokojení. V tom jsem byl předtím velmi špatný. Nebyl jsem schopen vidět něco dobrého, teď začínám."

image host image host image host image host image host

Nové stills a plakáty k CBGB

25. dubna 2013 v 19:25 | Petra |  Ostatní TCast
Na oficiální facebookové stránce filmu CBGB, jenž pojednává o slavném americkém klubu, byly zveřejněny nové stills a plakáty s Rupertem a Alanem Rickmanem jako bubeníkem kapely Dead Boys Cheetaha Chroma a majitele klubu Hillyho Kristala.

image host image host image host image host image host image host
Filmu bychom se měli dočkat ke konci tohoto roku.

Druhý trailer k Bling Ring, stills a BTS

24. dubna 2013 v 17:15 | Petra |  Projekty EW
Včera byl na serveru Yahoo! Movies zveřejněn druhý trailer k filmu The Bling Ring, jenž je inspirován skutečnou událostí. Film mapuje skupinu teenagerů, kteří vykrádali domy známých celebrit. Kromě traileru se také objevila jedna behind-the-scenes fotka a čtyři promotional stills.


image host image host image host image host image host

Tom podporuje END 7

23. dubna 2013 v 11:58 | Petra |  Tom Felton
END 7 je nezisková organizace jejíž cílem je do roku 2020 vymítit 7 opomíjených tropických nemocí.
END 7 spojilo své síly s Sevenly (hnutí, které vybírá peníze a zvyšuje povědomí o největších světových problémech) a vytvořilo kolekci oblečení. Při koupi některého z produktů podpoříte tyto organizace. Koupí jednoho z triček "Love Is A Cure" můžete zachránit 14 lidských životů. Více infromací a kolekce naleznete zde.
END 7 podporuje i Tom Felton, který se v tričku z této kolekce vyfotil.
image host image host

"Je 7 nemocí, které hendikepují a oslabují 1 z 6 na celém světě, včetně více než půl miliardy lidí a je pravděpodobné, že jste o nich nikdy neslyšeli. Tyto parazitární a bakteriální onemocnění žijí a rozmnožují se v orgánech, způsobují závažné hubnutí a podvýživu, slepotu a dokonce i smrt. Nejhorší an tom ale je, že tyto nemoci jsou zcela léčitelné a dá se jim předejít. Přesto každý den jsou díky nim ztraceny životy, protože neexistuje žádný přístup k řešení: jedne balíček pilulek, který stojí přibližně 50 centů."

První oficiální promotional still k filmu This is the End

21. dubna 2013 v 21:09 | Petra |  Projekty EW
První oficiální promotional still k apokalyptické komedii This is the End je mezi námi.
V českých kinech se na film můžeme pod názvem Apokalypsa v Hollywoodu těšit od 19.9. 2013.