Březen 2013

22 fotek z natáčení filmu The Bling Ring

31. března 2013 v 11:24 | Petra |  Projekty EW
Byly zveřejněny exkluzivní fotky z natáčení filmu The Bling Ring, které probíhalo od začátku března do konce dubna 2012 v Los Angeles.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Emma na titulní straně GQ

31. března 2013 v 11:15 | Petra |  Magazine scans EW
Emma Watson bude na květnové obálce britského magazínu GQ. Fotka pořízená Markem Seligerem pochází z natáčení filmu The Bling Ring, v němž Emma ztvárnila jednu z hlavních postav - Nicki.
britgqmay13-sadfzuz.jpg

Včera zemřel Richard Griffiths

29. března 2013 v 12:58 | Petra |  Ostatní TCast
Včera zemřel ve věku 65 let britský herec Richard Griffiths. Herec, kterého známe hlavně jako představitele Vernona Dursleyho, zemřel pravděpodobně příčinou komplikace po operaci srdce.

Richard Griffiths se narodil 31. 7. 1947 v Clevelendu, otec byl dělník a matka úřednice. Jeho rodiče byli neslyšící, proto se již v raném věku naučil znakové řeči. Ve svém dětství se pokusil mnohokrát utéci z domova. Ze školy odešel už ve svých 15 letech a chvíli pracoval jako poslíček, ale jeho šéf ho nakonec přesvědčil, aby se vrátil zpět do školy. Vystudoval dramatické odvětví Manchester Metropolitan University School of Theatre. Jakmile ukončil studium, tak pracoval v BBC a hrál divadelních hrách, kde měl i pozici manažéra.
Největší úspěch mu přinesla role v Harry Potterovi jeho kariéra ovšem byla mnohem pestřejší.
Reputaci získal jako herec ve hrách Shakespearea. Od roku 1980 se objevil i v televizi, kde hrál například ve filmu Superman 2, Ragtime, kde se sehrál i s českým režisérem Milošem Formanem. Dále se objevil ve filmu Gándhí a dalších oscarových filmech.

"Richard se mnou během dvou nejdůležitějších momentů mé kariéry. V srpnu 2000, předtím než začalo oficiální natáčení Pottera, natáčeli jsme před domen Dursleyových. Byl to můj první záběr jako Harry. Byl jsem nervózní a on mi zlehčoval. O sedm let později jsme se dohromady pustili do Equusu. Byla to moje první divadelní hra, ale i když jsem byl vyděšený, tak jeho podpora, opatrovnictví a humor mě mi udělali radost. Kamkoliv vešel bylo to dvakrát tak vtipnější a chytřejší jenom proto, že tam byl. Jsme hrdý, že můžu říct, že jsem ho znal." Daniel Radcliffe

Nový plakát k filmu CBGB

29. března 2013 v 12:45 | Petra |  Ostatní TCast
Oficiální facebooková stránka filmu CBGB zveřejnil první plakát k tomuto filmu o stejnojmenném slavném americkém klubu. Na plakátu můžete vidět Alana Rickmana a Ruperta Grinta.


Emma získá cenu MTV Trailblazer Award

28. března 2013 v 16:36 | Petra |  Ostatní EW
Kromě dvou nominací na MTV Movie Awards 2013 v kategoriích Nejlepší ženský herecký výkon a Nejlepší polibek si Emma Watson odnese cenu MTV Trailblazer Award. Tato cena je udělována mladým celebritám, které jsou díky svému úžasnému talentu obdivovány společností, kterou inspirují ve všech směrech. Tato cena se uděluje teprve od loňského roku, kdy jí získala herečka Emma Stone.
Emma se na předávání objeví, což dokazuje i toto promo video.

Bonnie na Esquire Little Black Book Party and ABSOLUT Elyx Launch Party

27. března 2013 v 18:45 | Petra |  Bonnie Wright
Bonnie Wright se včera zúčastnila Esquire Little Black Book Party and ABSOLUT Elyx Launch Party, která se konala v londýnském The Box.

image host image host image host image host image host

Emma v muzeu Madame Tussauds

26. března 2013 v 17:45 | Petra |  Ostatní EW
Dnes byla v londýnském muzeu voskových figurín Madame Tussauds odhalena figurína Emmy Watson!
Na sobě má šaty od Elie Saab, který je muzeu věnoval a byly ušitě na míru figuríně. Tyto šaty Emma předvedla předloni v Hong Kongu. K nim jí obuli modré lodičky a tmavší hnědé vlasy má sepnuté do elegantního franch twistu, který měla v říjnu 2012 na oslavě žen v Hollywoodu, pořádanou časopisem ELLE. Vosková Emma sedí na pohovce takže si k ní fanoušci můžou přisednout a vyfotit se.


image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Daniel na 2013 Jameson Empire Awards

25. března 2013 v 15:25 | Petra |  Akce, Candids DR
Včera se konalo předávání 2013 Jameson Empire Awards, kterého se zúčastnil Daniel Radcliffe. Z předávání, které se konalo v Londýně neodešel s prázdnou. Film The Woman in Black získal cenu Nejlepší horor a Daniel samotný si odnesl cenu Empire Hero (zde najdete Danielovu řeč).

Daniel od 1:37

Interview s Hey U Guys

Rozhovor s The Showbiz 411

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Fotky produktů z kolekce Gloss In Love

24. března 2013 v 12:50 | Petra |  Projekty EW
Emma Watson se stala tváří další kampaně od Lancôme, jak jsem již psala v úterý.
Tentokrát se jedná o kolekci Gloss In Love a všech 12ti lesků na rty si můžete prohlédnout níže.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

První fotka z natáčení Super Clyde

24. března 2013 v 12:43 | Petra |  Projekty RG
Objevila se první fotka Ruperta Grinta z natáčení komedie Super Clyde.
Rupert zde hraje hlavní postavu Clyde, který se poté, co zdědí 100 000 dolarů, rozhodne, že tyto peníze budou jeho super schopnost a začne je používat k vykonávání dobra odměňovat ty s dobrým srdcem.