Únor 2013

Promo fotky k filmu Kill Your Darlings

28. února 2013 v 17:46 | Petra |  Projekty DR
Byly zveřejněny čtyři fotky z promo photoshootu k filmu Kill Your Darlings, na nichž můžete vidět Daniela Radcliffea spolu s Michaelem C. Hallem, Danem DeHaanem a Elizabeth Olsen. Fotky se objevily na stránkách fotografa Travise Blue.

image host image host image host image host


Teaser k písni Pantomime!

27. února 2013 v 15:51 | Petra |  Ostatní EW
Možná si pamatujete, jak jsem zde v loni v srpnu psala o tom, že Emma Watson na Islandu nahrála píseň se Bennem Hammerslym a Olafurem Arnaldsem. Část písně Pantomime, konkrétně refrém, se objevila na internetu!

Teaser si můžete přehrát zde

text k této písni


Emma na letišti LAX v Los Angeles

27. února 2013 v 15:45 | Petra |  Akce, Candids EW
Emma Watson byla předevčírem spatřena paparazzi na letišti LAX v Los Angeles. V LA strávila necelý týden a nyní už je opět v New Yorku.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


Daniel, Bonnie a Helena na oscarových večírcích

26. února 2013 v 18:52 | Petra |  Ostatní TCast
Po předávání cen Akademie se uskutečnila afterparty a řada dalších večírků, na nichž se objevil Daniel Radcliffe, Bonnie Wright a Helena Bonham Carter.

Daniel se zúčastnil Governors Ball v Hollywood & Highland Center (první dvě fotky), a také navštívil 2013 Vanity Fair Oscar Party, která se konala v Kalifornii (poslední tři fotky). Na fotkách z této párty ho můžete vidět se Samanthou Barks (Eponine v Bídníci)
image host image host image host image host image host

Během předávání Oscarů navštívila Bonnie v pořadí 21. Elton John AIDS Foundation's Oscar viewing party. Na fotkách z Los Angeles jí můžete vidět s jejím kolegou z filmu The Philosophers - Jacobem Artistem.
image host image host image host image host

A na závěr se můžete podívat na dvě fotky Heleny, která stejně jako Daniel navštívila 2013 Vanity Fair Oscar Party.
image host image host


Tom ve videu How to Shock a Celebrity

26. února 2013 v 18:41 | Petra |  Tom Felton
Tom Felton, Emily Blunt, Tom Hollander, Eddie Redmayne, Priyanka Chopra a Yvonne Chaka Chaka se objevili ve videu How to Shock a Celebrity nadace End 7, která chce 'vidět konec' sedmi nemocí, kterými trpí více než jedna miliarda lidí po celém světě.

pokud jste slabší povahy doporučuji přetočit část mezi 1:00 a 1:50

Více informací najdete zde.


Dnes slaví své 27. narozeniny James a Oliver Phelps!

25. února 2013 v 17:29 | Petra |  James & Oliver Phelps
Dnes slaví své 27. narozeniny James a Oliver Phelps!

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

EDIT:
Oliver Phelps na svém Twitteru zveřejnil video, ve kterém děkuje všem, kteří mu popřáli k narozeninám.

Oscars 2013

25. února 2013 v 16:15 | Petra |  Ostatní TCast
Včera se konalo jubilejní 85. udílení cen Akademie neboli Oscarů.

Na předávání se objevila spousta hvězd, jednou z nich byl i Daniel Radcliffe.

image host image host image host image host image host image host

Daniel spolu s Josephem Gordonem-Levittem a moderátorem celého večera, Sethem McFarlanem zavzpomínal na své účinkování v divadle Broadway.

image host image host image host image host image host image host

Poté ještě spolu s Kristen Stewart předával cenu za Nejlepší výpravu, kterou získal snímek Lincoln.

image host image host image host image host image host

Kromě Daniela se předávání těchto prestižních cen zúčastnila Helena Bonham Carter, kterou doprovázel její manžel režisér Tim Burton. Muzikálový film Bídníci, ve kterém ztvárnila jednu z rolí, si odnesl celkem tři ceny, a to za: Nejlepší herečku ve vedlejší roli (Anne Hathway), Nejlepší mix zvuku (Andy Nelson, Mark Paterson, Simon Hayes) a Nejlepší make-up (Lisa Westcott, Julie Dartnell).
image host image host image host image host image host image host

Hugh Jackman, Anne Hathway, Eddie Redmayne, Amanda Seyfried, Samantha Barks, Aron Tveit, Russel Crowe, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen a další herci z Les Miserables na pódiu předvedli vystoupení skládající se z několika písní z tohoto filmu. Toto opravdu úžasné vystoupení si vysloužilo potlesk ve stoje.
vystoupení z Oscarů od 0:45


Daniel na Film Independent Spirit Awards

24. února 2013 v 16:33 | Petra |  Akce, Candids DR
Daniel Radcliffe se včera zúčastnil 2013 Film Independent Spirit Awards, kde spolu s herečkou Ellen Page předával cenu pro Nejlepší mezinárodní film, kterou získal francouzsko-rakouský snímek Amour.


image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Na předávání těchto cen, která se konalo na Santa Monica Beach se objevil i Jason Isaacs, jehož dvě fotky z červeného koberce naleznete níže.
image host image host

Jednu z cen, a to konkrétně Nejlepší první snímek (cena za režisérský debut). si odnesl i režisér filmu The Perks of Being a Wallflower - Stephen Chbosky.
The Perks of Being a Wallflower právě vyhrál nejlepší první snímek na Independent Spirit Awards a já jsem TAK hrdá. Tak moc náš film miluju : ) tweet od Emmy Watson


Daniel na večírku Women In Film's

23. února 2013 v 11:07 | Petra |  Akce, Candids DR
Daniel Radcliffe se v pátek zúčastnil večírku Women In Film's, který se konal již popáté.

image host image host image host image host image host


Bonnie na akci LoveGold

23. února 2013 v 11:02 | Petra |  Bonnie Wright
Bonnie Wright se zúčastnila akce LoveGold a Elton John AIDS Foundation, která oslavovala nominování dokumentárního snímku How To Survive Plague na Oscara. Bonnie příšla v doprovodu Sophie Lowe, která si s ní zahrála ve filmu The Philosophers.

image host image host image host image host image host