Červenec 2012

Zahajovací ceremoniál LOH v Londýně

28. července 2012 v 15:17 | Petra |  Ostatní
Od 22:00 jste mohli včera sledovat zahajovací ceremoniál letních olympijských her v Londýně. Jak určitě většina z vás ví, objevil se v něm Sir Kenneth Branagh, JK Rowlingová a lord Voldemort.

Zahajovací ceremoniál zahájila krátce po 22. hodině show Zázračné ostrovy oscarového režiséra Dannyho Boylea. Prostřihy zpívajících děti z různých koutů země doplnil přímo na ploše stadionu shakespearovský herec Kenneth Branagh se svým výstupem z Bouře.
"Ostrov je plný melodických zvuků. Potěší sluch, však neublíží, neboj. Někdy mi kolem uší bzučí tisíc nástrojů, někdy slyším tolik hlasů, že uspí mě, třebaže jsem se právě probudil. Ve snách pak vidím, jak z oblak se ke mně snášejí poklady nebe, a když se vzbudím, pláču, jak moc se mi chce zase snít," zacitoval Branagh

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

K Británii také neodmyslitelně patří dětské příběhy a pohádky a ty uvedla JK Rowlingová, která předčítala z knihy Petr Pan autora Sira Jamese Matthew Barrieho. Během toho se začaly objevovat noční můry dětí po celém světe, zde byli děti z Great Ormond Street Hospital, které podporuje hned několik Potter herců, a mezi nimi také Lord Voldemort. (video s Rowlingovou a Voldemortem zde)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

lord Voldemort od 0:36


V rámci olympijských her se také Digital Spy zeptalo několika hvězd, který sport by byl ten jejich. Zeptali se i Toma Feltona, Ruperta Grinta a Warwicka Davise.
Tom Felton [0:18]: Hádám, že bych mohl předvést nějakou atletickou zdatnost víte, jako behání, na 100m, sundal bych Usaina Bolta, jen kdybych kolem něj proběhl, to by bylo dobré.

Rupert Grint [0:46]: Já a můj táta jsme dost hráli stolní tenis.

Tom Felton [0:51]: Přemýšlel jsem nad stolním tenisem, to by mohlo jít, protože nemusíte být ten největší nebo
Moderátor : To říkal i Rupert
Tom: Rupert je dobrý ale ne tak dobrý jako já.

Warwick Davis [1:41]: Já bych mohl komentovat, a tenhle běží celkem rychle a je první, to není tak těžké.

Emma na nákupech v New Yorku

27. července 2012 v 11:32 | Petra |  Akce, Candids EW
26. července byla Emma Watson vyfocena v New York City, kde si zašla na nákup do obchodu s výtvarnými potřebami. A vypadá to, že si Emma místo telefonu BlackBerry pořídila bílý iPhone 4(s). S sebou má také stále svoji chanelovou kabelku, kterou vlastní už šest let.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

A poté, nejspíš ten samý den večer, byla se svým přítelem Willem v newyorské restauraci.

Daniel s herci z Kill Your Darlings

27. července 2012 v 11:15 | Petra |  Projekty DR
Níže se můžete podívat na fotku herců z filmu Kill Your Darlings (Daniel Radcliffe, Kyra Sedgwick, David Cross a Dane DeHaan).


Fotka ze zkoušek zahajovacího ceremoniálu LOH

27. července 2012 v 11:11 | Petra |  Ostatní
Na Facebooku jsem narazila na fotku ze zkoušek zahajovacího ceremoniálu LOH v Londýně. Pravděpodobně je na ní zachycen Voldemort.
Zda-li je to pravda, můžete sledovat od 22:00 na ČT4.


Rupert běžel s olympijskou pochodní

26. července 2012 v 12:12 | Petra |  Akce, Candids RG
Rupert Grint včera běžel s olympijskou pochodní po ulici v blízkosti Middlesex University, kde pochodeň předal dalšímu běžci. Níže se můžete podívat na několik fotek a videí.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Rozhovor s Rupertem

Plakát k The Perks of Being a Wallflower

26. července 2012 v 12:01 | Petra
Na oficiálním britském facebooku k The Perks of Being a Wallflower byl zveřejněn první britský plakát k tomuto filmu. Stejně jako na prvním je na něm hlavní trojice z filmu, tedy: Ezra Miller, Emma Watson a Logan Lerman.


Na letošním třicátém sedmém ročníku Toronto International Film Festival, TIFF, proběhne speciální prezentace, světová premiéra filmu The Perks of Being a Wallflower! Přesný program bude zveřejněn 21. srpna, takže zatím nejsou známa přesná data, ani nebyly potvrzeny účasti herců. Avšak známo je, že se tento festival bude konat od 6. do 16. září v Torontu, Ontario, Kanada.Matthew získal čestný titul

26. července 2012 v 11:44 | Petra |  Matthew Lewis
Matthew Lewis obdržel za jeho významný přínos umění a jeho charitativní činnost v úterý čestný titul Mistr umění od Leeds Metropolitan University.

Projev Matta

Rozhovor


Video z Wizard's Collection: malý Dan a Rupert

26. července 2012 v 11:37 | Petra |  Parky, výstavy, studia
Oficiální stránka Harry Potter Wizard's Collection zveřejnila nové video z natáčení, kde Richard Harris, Mark Williams a producent David Barron mluví o tom, jak se Daniel Radcliffe a Rupet Grint chovali na natáčení prvních dvou filmů.


Odznaky na Pottermore

26. července 2012 v 11:23 | Petra |  Pottermore
Všimli jste si, že jsou na Pottermore od úterý nové odznaky?
Odznaky jsou nové, zábavné a obohacující doplnění, které budou studenti získávat během prozkoumávání Pottermore.
V současné době jsou k dispozici tři odznaky: Explorer, Discoverer a Scarlet Engine. Více odznaků bude postupně přidáno.
Své odznaky si můžete prohlédnout na vašem profilu, kde máte možnost také zjistit jestli přibyly nějaké nové nebo zjistit jak nové odznaky získat. Pottermore Insider


Emma v Torontu

24. července 2012 v 18:37 | Petra |  Akce, Candids EW
Emma Watson se včera, nejspíš na letišti má totiž v ruce pas, vyfotila s fanouškem v době, kdy Kanadu opouštěla. Podle všeho tam byla s kamarádkou Sophií Sumner a společně navštěvovali jejich kamarádku Amy.