Květen 2012

Trailer k Bídníkům

31. května 2012 v 19:01 | Petra |  Helena Bonham Carter
Níže se můžete podívat na první trailer k Les Misérables (Bídnici).Režie: Tom Hooper
Hrají: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Helena Bonham Carter, Eddie Redmayne, Sacha Baron Cohen, Aaron TveitHlavním hrdinou muzikálu, natočeném podle stejnojmenného románu Victora Huga, je Jean Valjean (Hugh Jackman), který je odsouzen na galeje za to, že ukradl kousek chleba. Po svém propuštění se z něj stává skutečný zločinec, který procitne ze svých hříchů až když biskup zapře před policií jeho loupež. Deset let poté se stává starostou městečka Vigau, velitelem místní policie je však naneštěstí jmenován Inspektor Javert (Russell Crowe), který má s Valjeanem z galejí nevyřízené účty.

Nové fotky z natáčení Kill Your Darlings

31. května 2012 v 18:43 | Petra |  Projekty DR
Níže se můžete podívat na tři nové fotky z natáčení filmu Kill Your Darlings.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Alan ve filmu Prach

31. května 2012 v 18:24 | Petra |  Alan Rickman

Alan Rickman si zahrál v krátkometrážním snímku nazvaném Dust. Tento 3-5 minutový snímek natočili Ben Ockrent a Jake Russell. Tvůrci filmu také nyní shánějí peníze na jeho propagaci a další nutnosti, pomoct jim můžete na této stránce. Alan si ve filmu zahraje zubní vílu.

Příběh vypráví o Toddovi, šedesátníkovi, který sleduje domů mladou Jessicu (7) a její mámu když jdou ze školy. Čeká do západu slunce když se vloupá do jejich domu a vejde to Jessičina pokoje. Zvedá bezradné, spící dítě z polštáře a lokalizuje .... zub! V rychlosti Todd vytrhne zub roztáhne křídla o vyletí z jejího pokoje okne, na chvíli je volný, dokud jeho posedlost být zubní vílou opět posílí. Na druhý den po škole Jessica běží k dodávce se zmrzlinou, zařící nová mince v její ruce...

Návrh Alanova kostýmu
loadingNová fotka z The Bling Ring + info

30. května 2012 v 19:19 | Petra |  Projekty EW
Níže se můžete podívat na fotku gangu z filmu the Bling Ring.
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Níže si můžete přečíst několik zajímavých informací o filmu, postavě Nicki a dalších věcech.

Bling Ring
Nebo také "Hollywood Hills Burglar Bunch", je skupina losangeleských teenagerů, kteří, zpět v letech 2008 a 2009, opravdu ukradli šperky, hotovost, oblečení, drahé značkové produkty, nahé fotografie nebo dokonce zbraň (u Briana Austina Greena), v hodnotě 3 milionů dolarů, z domovů celebrit jako jsou Paris Hilton, Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Audrina Partridge, Rachel Bilson, nebo právě Brian Austin Green.

Je to tedy příběh postavený na skutečných událostech a lidech. Avšak ve scénáři je několik změn. Gang se sice vloupá do nějakého sídla v Hollywoodu, je ukázáno jejich zatčení (zatýkání) i pozdější rozhovory těchto teenagerů s novináři, ale Sofia Coppola změnila jména hlavních postav.

I když se možná často soustřeďuje pozornost na Emmu, ona kupodivu nemá nejhlavnější roli. Hlavní postavou je Marc (Israel Broussard), šestnáctiletý kluk, posedlý módou, začínající studium na střední škole, který je nejspíš gay, ačkoliv to tení nikdy uvedeno přímo. Tato role byla napsána podle člena skupiny, Nicka Prugo. Marc se dá rychle dohromady s korejsko-americkou dívkou jménem Rebecca (postava podle skutečnéRachel Lee, kterou hraje herečka Katie Chang). Rebecca je vůdcem celého gangu "Bling Ring" a je nejznámější.

Emmina postava, Nicki, je napsaná podle, nyní 20ti leté modelky, reality show osobnosti a herečky, Alexis Niers, která, nakonec po všech vloupáních, strávila 180 dní ve vězení. Pokud máte zájem, teď si ji můžete najít třeba na Twitteru.
Nicki je krásná slečna, jejíž matka je ex-Playboy modelka; její skutečné jméno je Andrea Arlington-Dunn (hraje ji Leslie Mann), a má také mladší sestru Sam (v reálném životěGabby Neiers, ve filmu ji hraje Taissa Farmiga).

Jak víme už z květnového tweetu od Emmy, Nicki má ráda: lesky na rty, kabelky, jógu, Pole dance (tanec na tyči), UGGs, Louboutinky, šťávovou čistící dietu, ledovou kávu a tetování.

Ke gangu se přidají také Chloe (Claire Alys Julien) a Nickiin přítel, takový mexický vejtaha jménem Rob (Carlos Miranda). Brzy začínají sjíždět bulvární stránky, aby zjistili, kde se nachází jejich oblíbené celebrity a vykrádají jejich byty a domy, když nejsou doma. Tím co nakradou poté financují svoje velké párty i koksem prostoupený životní styl a málo jim záleží na tom, jestli je někdo chytí při činu nebo ne.

Pro Sofii Coppola je typický krátký scénář. Tento má pouze 80 stránek a jak jsem zmiňovala na webu už několikrát, natáčení bylo, v Los Angeles v Kalifornii, dokončeno kolem 28. dubna 2012!

Natáčení se odehrávalo v:
Los Angeles, California, USA
Las Vegas, Nevada, USA
Calabasas, California, USA
Venice Beach, Venice, Los Angeles, California, USA

Ale pro zajímavost také v domě u Paris Hilton! Emma i Sofie Coppola se sní bavily celý den, společně se fotily (žádná fotka nebyla zveřejněna) a Em s Paris si tak rozuměli, že se nyní navzájem "follow" na Twitteru a Paris o Emmě hned i tweetovala!

A kde brala Emma inspiraci pro svoji postavu Nicki?
"Prostě jsem se koukala na spousty reality show. Na Brownu jsem měla anglický kurz, takže jsem od čtení Virginie Woolf přecházela ke koukání se na Kim Kardashian. Celkem jsem to zbožňovala, ten rozdíl mezi velmi vysokou (kvalitní) a velmi nízkou kulturou. Myslím, že to mělo příjemné vyrovnání."


TV Choice Awards

30. května 2012 v 19:00 | Petra |  Ostatní TCast
Níže se můžete podívat na seznam Harry Potter herců, kteří byli nominováni na TV Choice Awards 2012.
Hlasovat můžete bez registrace do 15. 6 2012 zde


NEJLEPŠÍ DRAMA SERIÁL
Downton Abbey (Maggie Smith)
Games of Thrones (Natalia Tena)

NEJLEPŠÍ NOVÉ DRAMA
Case Histories (Jason Isaacs)
The Syndicate (Matthew Lewis, Timothy Spall)
Titanic (Geraldine Somerville, Toby Jones)

NEJLEPŠÍ RODINNÉ DRAMA
Doctor Who (David Tennant, Mark Williams, David Bradley, Michael Gambon, Zoë Wanamaker, Helen McCrory)
Merlin (John Hurt)

NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ SERIÁL
Life's Too Short (Warwick Davis, Helena Bonham Carter)

NEJLEPŠÍ HEREC
Toby Jones (Dobby)
Jason Isaasc (Lucius Malfoy)
Matthew Lewis (Neville Longbottom)

Timothy Spall (Červíček)

NEJLEPŠÍ HEREČKA
Julie Walters (Molly Weasley)

NEJLEPŠÍ FAKTICKÁ SHOW
Top Gear (Rupert Grint, David Tennant, Michael Gambon)
Who Do you think you are? (David Tennant)
Timothy Spall: Back At Sea


Emma na Londýnském týdnu módy 2009

30. května 2012 v 18:12 | Petra |  Akce, Candids EW
Na internetu se objevila nová fotka s Emmou Watson, která v roce 2009 navštívila Londýnský týden módy. Fotka je z 23. února z módní přehlídky William Tempest.

Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku.

Emma na sobě měla šaty značky Comptoir des Cotonniers.

Rickman a Grint spolu ve filmu CBGB

28. května 2012 v 18:16 | Petra |  Ostatní TCast
Variety odhalilo, že Rupert Grint a Alan Rickman se znovu setkají na jednom placu, a to při natáčení životopisného filmu CBGB. Film bude o populárním hudebním punkovém klubu v New Yorku (založeném v roce 1970). Alan ztvární vlastníka zmiňovaného hotelu - Hillyho Kristala, Rupert bude hrát Cheetaha Chromeho z americké kapely The Dead Boys, který hrál významnou roli při vzestupu klubu.

Natáčení filmu má začít letos v červnu, režisérem je Randall Miller (který bude režírovat i další Rupertův film - The Drummer) a scénáristou Jody Savin.

Promo k The Bling Ring

28. května 2012 v 18:01 | Petra |  Projekty EW
Včera jsem zde zveřejnila scan z Entertainment Weekly, kde se objevila druhá promo fotka k filmu The Bling Ring. Dnes se objevila stejná fotka, ale v lepší kvalitě.

blingringstill-002.jpg

Bonnie na premiéře Cosmopolis a Mud

27. května 2012 v 12:29 | Petra |  Bonnie Wright
Bonnie Wright navštívila v Cannes premiéru dramatu Cosmopolis, ve kterém si zahrál hlavní roli Robert Pattison. V ČR by měl mít film premiéru 9. 8 2012.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bonnie se také objevila na premiéře dramatu Mud, v hlavní roli s Reese Whiterspoon a Matthewem McConaugheym.
imagebam.com imagebam.com