Ralph Fiennes pro BBC

3. září 2011 v 11:47 |  Ralph Fiennes
Ralph Fiennes který v současné době hraje v Shakespearově hře The Tempest od produkce West End nedávno poskytl rozhovor pro BBC Radio kde se řekl, že doufal v to, že jeho fanoušci se o něj budou zajímat jako o herce a přesměrují tak svou lásku i k Bardovi. Fiennes, který je znám díky roli Lorda Voldemorta okomentoval jak režisér David Yates udržoval ducha a intenzitu velkých bitevních a emocionálních scén mezi ním a Harrym (Daniel Radcliffe). Audio celého rozhovoru můžete slyšet zde.
více v c.č.


Finální Potter, který v tuto chvíli láme rekordy v kinech nám ukázal Ralpha se silným make-upem na jeho obličeji i přesto jej však jeho fanoušci na ulicích poznávají.
"Myslel jsem si, že s tím minimem nosu, který jsem měl jako Voldemort se tomu vyhnu ale naneštěstí to není ten případ. Nějakým způsobem jsem byl oshalen a bývám trochu Voldemortován."
Doufám, že Potterovštví fanoušci, kteří chtějí vidět hru The Tempest budou milovat Shakespeara tak jako on.
"Existuje zde expresivita, mimořádná pružnost výrazů které Shakespeae nabízí a které mne fascinují, doufám, že lidé v tom naleznou stejné nadšení." říká.
"Proto to dělám, myslím si, že tento jazyk stále spojuje."

The Tempest se může zdát jako ostrý kontrast vůči Harry Potter filmům ale existuje zde podobnost v hraní.
"Když to děláte, záleží na tom jako na ničem jiném. Jakýkoliv je tam kontext, chcete aby to bylo tak skutečné, okamžité, originální a objevené hned jak to půjde."
"Co mám rád na režii Davida Yatese, je - ano svým způsobem to byla legrace ale také je to výzva - stále trval na těchto malých momentech."
"Na, jak tomu říkají, obrovský komerční film, kde měl zaručené publikum, nedovolil polevení intenzity momentů Voldemorta a Harryho a já to miloval."

Zdroj:
http://weasley-guys.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama