Harry Potter Relikvie smrti část 2 DVD- vydání

21. září 2011 v 17:23 | Petra |  Deathly Hallows Part 2/Relikvie smrti část 2
DVD Harry Potter a Relikvie smrti část dva, výjde 11. listopadu. Warner Bros bude oslavovat vydání DVD v Wizarding World Of Harry Potter (kouzelný svět Harryho Pottera- park v Orlandu), kterého se budou účastnit členové šťábu.

loading
více informací v c.č.

Na americký trh bude současně uvedena i kompletní 8-dílná filmová Harry Potter edice (BD / DVD). Tvořit ji bude kolekce prvních pěti filmů a bonusů s obalem, na kterém bude Bradavický hrad z prvního dílu, dále kolekce posledních třech filmů a bonusů s hořícími Bradavicemi, album s fotkami z osmi filmů a to celé v černo-stříbrné sběratelské krabici s logem série a Bradavickým znakem.
imagebam.com imagebam.com
Odhalen je i seznam amerických bonusů:
Bonusový materiál (BD)
• Maximum Movie Mode s Matthewem Lewisem (Neville Longbottom) a dalšími herci (80 minut): S příchodem rozhodujícího souboje mezi Harrym Potterem a lordem Voldemortem si nenechte ujít detailní pohled na setkání sil dobra a zla, které se odehrává ve velkém finále v areálu Bradavic .
• Rozhovor s J.K. Rowlingovou a Danielem Radcliffem: Připojte se k exkluzivní debatě J.K. Rowlingové a Daniela Radcliffa o ožítí knižní postavy Harryho Pottera, o posledním desetiletí filmů a o tom, jak sláva změnila jejich životy
• Gringottovi - s Warwickem Davisem: Nahlédněte do procesu vytváření skřítka ve filmu o Harrym Potterovi, od konkurzu přes nanášení makeupu a testování prostetických masek až po závěrečné natáčení samotných scén.
• Ženy Harryho Pottera (původně měl být tento dokument zařazen mezi BD bonusy k Relikviím Smrti I.): Pohled na pozoruhodné ženy v životě Harryho Pottera a rozhodující roli, kterou hrají ve filmech.
• WB Studio Tour London - Vytváření Harryho Pottera: Upoutávka k otevření stálé výstavy filmových kulis v britských filmových studiích Leavedsen, ve kterých během uplynulého desetiletí vznikla nejziskovější série všech dob.
• Vystřižené scény
• Digitální kopie
Angličtí fanoušci si budou muset počkat na své BDčko o přesné tři týdny více. Poslední osmý film totiž vyjde na britských ostrovech až 2. prosince. Kromě výše zmíněné 8-dílné sběratelské edice se dočkají i 3D Blu-ray. Oficiální obal je k dispozici ze dvou pohledů: Zepředu a zboku.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj:
http://ev-online.net/
http://pro-mudly.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama